פרוייקטים בפינוי בינוי:

ערבי נחל 11 - גבעתיים

ערבי נחל 13 - גבעתיים

ערבי נחל 5 - גבעתיים

שלום אש - פתח תקווה

פרויקטים בקבוצת אופיר:

קבוצת חברות שביצעה ומבצעת פרויקטים למגורים ומסחריים שכוללים תחנות דלק .

החברה הקימה מבנים מסחריים המושכרים לטובת משרדים, תעשייה ומלאכה בכל רחבי הארץ: ב"ש, נשר, חיפה,פ"ת קדימה וכו'.

דוגמא למתחם מסחרי שאותו יזמה והקימה החברה: "פארק אופיר" בב"ש שכולל גם תחנת דלק, מתחם אשר בנוי על מגרש של 15 דונם ובו שטח בנוי של 12,000 מ"ר המחולקים ל104 יחידות המשמשות למלאכה, מסחר ומשרדים. החברה בנתה את הפרויקט בשנת 1998 ועד היום הינה הבעלים של רובו ומשמשת חברת האחזקה של המתחם.

דוגמא לפרויקט מגורים, הינו פרויקט אשר הוקם לפני יותר מעשור שבו החברה הקימה פרויקט מגורים ברחוב העלייה ,בשכונת פלורנטין ת"א.

בפרויקט נבנו 162 יחידות מגורים בני 2-3 חדרים, כולל חניון תת קרקעי, ומסחרי בחזית.

דוגמא לפרויקט בינוי במסגרת התחדשות עירונית הינו פרויקט בגבעתיים במסגרתו נבנו עד כה שני מגדלים והמגדל השלישי בתהליך הבניה. מגדל ראשון בן 19 קומות עם 96 יחידות דיור, והמגדל השני בן 24 קומות עם 146 יחידות דיור, נבנו ומאוכלסים במלואם לשביעות רצון הדיירים.

החברה ממשיכה גם היום בצמיחה והתרחבות:

החברה בונה כעת בנאות חובב (ליד באר שבע) מבנה מסחרי בגודל של כ-2,500 מ"ר המיועד להשכרה עבור מפעלים ועסקים קטנים ובינוניים ,לפי התאמה אישית של הבניה ללקוח.

בתחום ההתחדשות העירונית, החברה בונה כעת  בגבעתיים מגדל בן 144 יחידות וכן תתחיל בקרוב פרויקט התחדשות עירונית בפ"ת בסמוך לשכונת "אם המושבות" במסגרתה יהרסו 210 דירות ויבנו תחתם 750 יחידות דיור חדשות  בחמישה מגדלים של 150 יחידות דיור בכול מגדל, חניות תת קרקעיות ושטח ציבורי נרחב והכול במסגרת שכונה חדשה סגורה וירוקה.

החברה מלווה את הדייר יד ביד בכל התהליך עם קבלת הדירה החדשה, והליווי ממשיך גם שנים קדימה במסגרת המחויבות שיש לחברה ללקוחותיה.